JESTEŚMY NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANĄ SZKOŁĄ NAUKI JAZDY W CZĘSTOCHOWIE

Szkolimy już 23 lata!

Zgodnie z naszym hasłem „Pewność za kierownicą w każdych warunkach”, kładziemy szczególny nacisk na to, aby każdy Kursant czuł się pewnie i swobodnie za kierownicą, na każdej drodze i w każdej sytuacji.

Ponieważ podczas nauki kierowa pomagamy przełamywać bariery i blokady związane z ogromnym natężeniem ruchu na drogach. Uczymy nie tylko samodzielnego podejmowania prawidłowych decyzji w trakcie jazdy, ale również kultury na drodze — wobec pieszych i innych kierowców.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Kursantów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu oraz bardzo dobrej znajomości aktualnych wymogów egzaminacyjnych zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług.

Biuro, w którym odbywają się zapisy i wykłady mieści się w centrum miasta. Pomieszczenia są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, niezbędne plansze dydaktyczne.

W trakcie kursu teoretycznego zapewniamy omówienie najważniejszych zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego, oraz zajęcia z ratownikiem medycznym, który w przystępny i skuteczny sposób przekazuje naszym Kursantom wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. W trakcie kursu praktycznego oferujemy naszym Kursantom nowe samochody(identyczne jak na egzaminie państwowym). Starannie dbamy o ich stan techniczny oraz czystość, zapewniając naszym Kursantom komfort i bezpieczeństwo.

Nasza Auto Szkoła dysponuje własnym placem manewrowym ul. BÓR 182, na którym prowadzone są zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu. Ustawiono tam kilkanaście stanowisk na wszystkie oferowane przez nas kategorie.
Można tu również dodatkowo ćwiczyć manewry i doskonalić technikę jazdy w przypadku trudności z zaliczeniem egzaminu na prawo jazdy.

Zapraszamy!!

Nasi Partnerzy: